DR N. MED.MAURYCY JONAS

DR N. MED.MAURYCY JONAS

Chirurg, Transplantolog kliniczny

Doktor nauk medycznych, specjalista w zakresie chirurgii ogólnej i medycyny transplantacyjnej. Zajmuje się również gastrologią i proktologią.
Wykonuje badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz drobne zabiegi chirurgiczne (usunięcie zmian skórnych, tłuszczaków, itp.)

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1998 r.).
W 2007 r. uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych w zakresie transplantacji nerek. W 2008 r. tytuł specjalisty w Chirurgii Ogólnej i w 2010 r. tytuł specjalisty w Medycynie Transplantacyjnej. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu chorób zapalnych jelit, chorób odbytu.
Kwalifikuje i wykonuje pełen zakres zabiegów z chirurgii ogólnej w tym operacje przepuklin pachwinowych i brzusznych – również met. laparoskopową, żylaków kończyn dolnych, żylaków odbytu, usunięcia pęcherzyka żółciowego met. laparoskopową, usunięcia nerki, resekcji jelit z powodu choroby nowotworowej, usunięcie tarczycy. Szczególne zainteresowanie naukowe i zaangażowanie poświęca przypadkom leczenia guzów nowotworowych wątroby. Wszystkie poważne zabiegi operacyjne wykonywane są w warunkach szpitalnych.

Dodatkowo prowadzi szeroką działalność edukacyjną jako wykładowca uniwersytecki, ale również pro publico bono prowadzi wykłady z zakresu medycyny w licznych warszawskich liceach.

Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy! Kliknij tutaj i wypełnij nasz formularz, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.