MGR EWA BRZEZINA

MGR EWA BRZEZINA

Protetyka słuchu

Specjalista z zakresu protetyki słuchu

Dyplomowany Protetyk Słuchu, Technik Obiektywnych Badań Słuchu, Terapeuta Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego, posiadający uprawnienia do diagnostyki narządu słuchu
Pacjentów w wieku od 20 dnia życia do 100 lat +.
Współpracuje z lekarzami laryngologami w zakresie badań narządu słuchu i stanów chorobowych dzieci i dorosłych, w zakresie optymalnego procesu leczenia oraz doboru aparatów słuchowych.
Konsultuje dzieci i dorosłych z niedosłuchem przed podjęciem decyzji o wyborze właściwych aparatów słuchowych oraz ewentualnego wszczepienia implantów ślimakowych.
Współpracuje z zespołami rehabilitacyjnymi (surdologopedzi, logopedzi, rehabilitanci wczesnego wspomagania rozwoju) w zakresie terapii słuchu i mowy dzieci.
Współpracuje z Polską Fundacją Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym „ECHO” w Warszawie, ze Stowarzyszeniem Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu „ SURDO” we Włocławku.
Współpracuje z firmą Med -EL Polska, która specjalizuje się w produkcji implantów słuchowych oraz z producentami aparatów słuchowych dla niemowląt, dzieci i dorosłych: Phonak, Starkey, Widex, Bernafon, Siemens, ReSound, Interton.
Przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Najmłodszy badany miał 21 dni,a najstarszy aż 104 lata. Najmłodszy, niedosłyszący pacjent, który został zaopatrzony w aparat słuchowy miał 10 tygodni.

Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy! Kliknij tutaj i wypełnij nasz formularz, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.