Porady dietetyka

Czujesz zmęczenie? Masz nadwagę, alergię pokarmową lub kłopoty z trawieniem? Masz ochotę na zmianę diety? Zapraszamy, wspólnie znajdziemy Twoją osobistą drogę do zdrowego stylu życia.

 Nasz dietetyk w swojej pracy opiera się na pomiarach densytometrycznych, wykonywanych na aparacie firmy GE LUNAR, którego funkcjonalność pozwala na precyzyjne wyznaczenie składu ciała (tkanki tłuszczowej, tkanki beztłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz tkanki kostnej) metodą DEXA.

 Dietetyk pomoże Ci, jeśli cierpisz na:

– hipercholesterolemię, nadciśnienie, cukrzycę typu 2, insulinooporność, dnę moczanową.

 choroby i dysfunkcje przewodu pokarmowego (kamica pęcherzyka żółciowego, wrzody żołądka, refluks, zespół jelita nadwrażliwego, choroba Leśniowskiego-Crohna);

 chorobę nowotworową lub następstwa chemioterapii i radioterapii.

 Do dietetyka zapraszamy także:

 dzieci i dorosłych z niedowagą, nadwagą i otyłością, z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, celiakią;

 kobiety z nadwagą i otyłością starające się o dziecko, w ciąży i w okresie karmienia piersią, ze schorzeniami takimi jak zespół policystycznych jajników
czy endometrioza.

 U nas fachową pomoc uzyskają seniorzy zagrożeni osteoporozą, osoby intensywnie trenujące czy po prostu zainteresowane zmianą dotychczasowego sposobu żywienia.

 Zgłoś się do naszego dietetyka po poradę. Dietetyk zaproponuje ci stosowny program żywieniowy oparty na racjach pokarmowych lub opracuje indywidualną dietę.