Tomografia komputerowa z oprogramowaniem SafeCT

Tomografia komputerowa z oprogramowaniem SafeCT

Tomografia komputerowa umożliwia wykonanie szybkiej diagnostyki obrazowej schorzeń głowy, szyi, klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy oraz kończyn.

Nasza pracownia TK wyposażona jest w nowy, nowoczesny, wielorzędowy (spiralny) aparat do tomografii komputerowej. Chociaż działanie jego oparte jest na promieniowaniu rentgenowskim, nowoczesne rozwiązania techniczne zastosowane w jego budowie pozwoliły na maksymalne zmniejszenie szkodliwej dawki.

Zastosowaliśmy zaawansowane technologicznie rozwiązanie SafeCTktóre pozwala obniżyć dawkę promieniowania nawet do 50% w porównaniu z klasycznymi badaniami TK wykonywanymi na tego typu sprzęcie.

SafeCT to unikatowa technologia informatyczna pozwalająca eliminować z obrazów artefakty z jednoczesnym zachowaniem pełnej wartości diagnostycznej.

Ta najnowsza dostępna technologia pozwala nam zapewnić Pacjentom bardzo wysokiej jakości badania z zachowaniem najwyższej dbałości o jak najmniejsze narażenie na promieniowanie.

Badania są łatwo dostępne dla chorych i wykonywane na podstawie skierowania lekarskiego. Opisy lekarskie badań są realizowane w ciągu 12 godzin. Badania pilne opisywane są w przeciągu 1-2 godzin.

Na badanie należy umawiać się osobiście lub telefonicznie pod numerami recepcji Spółdzielni, gdzie podane zostaną szczegółowe informacje o sposobie przygotowania do konkretnego badania oraz jego terminu.

Pracownia TK znajduje się przy ul. Waryńskiego 9. Czynna jest  od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 19.00.

Zapraszamy!

ul. Waryńskiego 9    22 625 15 90,  22 621 23 49