DR N. MED. ANDRZEJ ADAM KAŁUŻYŃSKI

DR N. MED. ANDRZEJ ADAM KAŁUŻYŃSKI

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i gastroenterologii.

W zawodzie lekarza pracuje od 1986 r., kiedy ukończył w Lublinie studia medyczne. Od początku pracy zawodowej wykonuje badania endoskopowe przewodu pokarmowego.

Zawodowo związany jest z Kliniką Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit Centralnego Szpitala Klinicznego MSW w Warszawie.

W Klinice wykonuje badania endoskopowe i przyjmuje w Poradni Jelitowej. Sukcesywnie pogłębia swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach.

Specjalizuje się w kompleksowej diagnostyce schorzeń układu pokarmowego: refluks żołądkowo-przełykowy, zapalenie żołądka, zapalenie dwunastnicy, choroba uchyłkowa jelita, zaburzenia czynnościowe jelit, guzy jelita, choroba Leśniowskiego-Crohna, choroby trzustki oraz przewodu pokarmowego, dyspepsja, choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, infekcje H.pylorii.

USŁUGI:

Konsultacje gastroenterologiczne,
Diagnostyka endoskopowa (gastroskopia, kolonoskopia),
Endoskopowe usuwanie zmian z przewodu pokarmowego (m.in. polipektomia), badania wykonywane w krótkim znieczuleniu dożylnym lub bez.

Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy! Kliknij tutaj i wypełnij nasz formularz, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.