LEK. HUBERT GADZIŃSKI

LEK. HUBERT GADZIŃSKI

Absolwent II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

 

Pracownik Kliniki Reumoortopedii w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji  w Warszawie. Wcześniej szkolenie w zakresie traumatologii oraz chirurgii urazowo-ortopedycznej odbywał w Szpitalu Chirurgii Urazowej św. Anny przy ul. Barskiej w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Uczestnik licznych kursów, szkoleń i konferencji.

 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem – zarówno zachowawczym jak i operacyjnym – urazów oraz przewlekłych schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego, w tym operacjami złamań w obrębie kończyn górnych i dolnych, korekcją nabytych wad stóp, protezoplastyką stawów biodrowych i kolanowych, leczeniem powikłań chorób reumatycznych (reumoortopedią), urazami sportowymi.

 

Wykonuje również iniekcje i zabiegi w obrębie narządu ruchu pod kontrolą USG w leczeniu chorób zapalnych, przeciążeniowych oraz zwyrodnieniowych – iniekcje sterydowe, iniekcje z osocza bogatopłytkowego, iniekcje z kwasu hialuronowego i kolagenu, punkcje stawów, kaletek i ganglionów, małoinwazyjne odbarczenie palców trzaskających.

Masz pytania?

Chętnie Ci pomożemy! Kliknij tutaj i wypełnij nasz formularz, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.